Festiwal Ludzie Książki w Lesznie

W Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Stanisława Grochowiaka w Lesznie odbyły się wydarzenia w ramach – Festiwal Ludzie Książki.

Spotkanie autorskie

spotkanie autorskie z Krystyną Mirek! Pisarka jest gościem Biblioteki Ratuszowej była Krystyna Mirek – pisarka, autorka książek obyczajowych, mama czwórki dzieci. Na swoim koncie ma ponad dwadzieścia powieści. Jest autorką bestsellerowych powieści, takich jak “Szczęście all inclusive”, “Polowanie na motyle”, “Droga do marzeń” czy “Pojedynek uczuć”, które podbijają serca czytelników łatwą i przyjemną formą.

Warsztaty

Miejska Biblioteka Publiczna w Lesznie odbyły się też warsztaty ze storytellingu pt. “Jak opowiadać ciekawe historie?”. Poprowadził je Michał Larek – pisarz, literaturoznawca i nauczyciel akademicki.